Diamenty Rozwoju Osobistego - najlepsi z najlepszych!!
obraz Diamenty Rozwoju Osobistego - najlepsi z najlepszych!!

Jerzy Sempowicz- wielbiciel spraw trudnych, wykładowca ASBiRO. Tam gdzie inni muszą podpierać się na szkoleniach fikcją, opowiastkami oraz literaturą, tam Jerzy podaje przykłady z własnego życia. Człowiek, który nie może być licencjonowanym trenerem, gdyż jego styl jest nie do podrobienia. Jurek to taki człowiek, który przez cały tydzień, potrafi bawić Cię swoim humorem i w jednej sekundzie zadać Ci takie pytanie, które przez miesiąc będzie siedziało Ci w głowie i nie wyjdzie, kiedy nie znajdziesz odpowiedzi. Jego proste historyjki, które umieszcza na swoim funpage czasami są więcej warte, niż niejeden dzień szkoleniowy. Jurek to taki człowiek, że jak mu dasz 1 zł i wyślesz do Afryki, to po roku znajdziesz, go w najlepszej Willi z planami na kupno innych mieszkań.

Nauczy - jak sprzedawać, budować relacje z drugim człowiekiem, opowie o sprawach trudnych w prosty sposób.

Wojtek Woźniczka – trener negocjacji oraz sprzedaży. Wyobraź sobie, że stoisz w kolejce i jakiś typ negocjuje cenę kupna 4 koszulek. Jest, to sieciówka, więc nie wypada sobie myślisz. Po chwili patrzysz ze zdumieniem, że ów człowiek dostaje 100 zł rabatu. Wojtek to trener, który łopatologicznie tłumaczy czym są negocjacje i jak ważne są w naszym życiu. Napisał jedną z najlepszych książek o negocjacjach i nie znam nikogo, komu by ta książka się nie zwróciła. Została napisana, tak żywym językiem. To taki paradoks, że kupując jabłka i samochód możesz używać tych samych technik Po przeczytaniu książki dochodzę do wniosku, że on nie uczy nic nowego, ale uczy w taki sposób, że wykorzystujemy wiedzę w praktyce mając dzięki temu efekty. Bardzo cenna umiejętność trenerska! Osobiście wole znać przestarzałe techniki- sprzedaży, negocjacji i mieć wyniki, niż być oświeconym marketingowcem i mieć długi na koncie. Wojtek działa na zamkniętym rynku dlatego jest mniej znany, ale w swoich kręgach jest topowym trenerem.

Nauczy- negocjować, sprzedawać, powie jak kupować nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach.

http://negocjujizwyciezaj.pl/

Agnieszka i Tomek Śpiewak – wspaniali ludzie, przy których możesz uczyć się, jak prowadzić biznes. Nie znają setek technik sprzedażowych, ale są liderami w swoich biznesach. Nie znają najnowszych badań neuromarketingowych, ale mają setki powracających klientów. To ludzie, którzy prowadzą biznes z poziomu serca i dlatego uporem, konsekwencją i waleniem głową w mur osiągnęli swoje małe eldorado. Poza uczeniem się od nich, jak budować biznes oraz pozyskiwać klientów na lata. Warto uczyć się jak osiągać cele w życiu zawodowym i prywatnym. Dla mnie ta para jest żywym dowodem na to, że jeśli wiesz, dlaczego coś robisz, to odnajdziesz sposób, żeby to osiągnąć.

Nauczą- jak budować biznes na latach, oduczą chodzić na skróty, pokażą jak traktować klienta, tak by ten chciał wracać. Podpowiedzą, jak lepiej zadbać o swoje zdrowie.

http://www.vipg.org/ www.Vision.sklep.pl

Tomasz Zieliński – jeden z topowych trenerów sprzedaży w Polsce. Uważam, że nie słusznie. Ten trener zamienia sprzedawców w ludzi, którzy bez metodologi, technik sprzedażowych, sztucznego wchodzenia w tyłek stają się najlepszymi doradcami w branży. Między sprzedawcą, a konsultantem jest ogromna różnica. Sprzedawca dociera do potrzeb klienta, konsultant dociera do człowieka schowanego za maską. Sprzedawca zadaje masę pytań, które mają kontrolować rozmowę, konsultant słucha, żeby pokazać klientowi najlepsze rozwiązanie jego problemu. Wiem, że na szkoleniach u Tomasza dzieją się cuda, ludzie wychodzą ze łzami w oczach, opowiadają o prawdziwych problemach, które ich trawią. A to są szkolenia sprzedażowe, a nie terapeutyczne! Najśmieszniej jest, to, że ludzie myślą, "mój największy problem w biznesie, to konkurencja", a wychodzą ze szkolenia bez maski i wiedzą, że mój problem, to brak wsparcia w bliskich oraz niska samoocena. Szkolenia Tomka nie są stricte sprzedażowe, gdyż same techniki nie wystarczą, żeby komuś podnieść sprzedaż. Trzeba czegoś więcej niż zbioru regułek oraz zasad w sprzedaży i Tomek daje to całym swoim serduchem. Warto pamiętać, że za każdym wielkim facetem stoi jeszcze większa kobieta, dlatego zachęcam do poznania jego żony, która można poznać na szkoleniach. To kolejny bardzo ważny dowód, który pokazuje, że szczęście w biznesie zaczyna się od szczęścia w domu rodzinnym.

Nauczy- jak docierać do ludzi, a nie ich powierzchownych potrzeb, uświadomi, jak ważne są wartości w biznesie, przekona, że nie każdemu musisz sprzedawać, pokaże, jak sprzedawać drożej niż konkurencja.

https://www.facebook.com/jaksprzedawacwiecej/?fref=ts

Ewa Hartman – zazwyczaj, kiedy ktoś uczy charyzmy, widzę człowieka, który jest mocno niespójny. Tu zazwyczaj są dwie opcje. Taka osoba zazwyczaj puszy się na scenie wykorzystując swój autorytet trenerski albo drącym głosem opowiada o swoich sukcesach, mając nadzieje, że to wystarczy do zbudowania autorytetu na scenie. Jest też Ewa, która nie musi mówić, że jest charyzmatyczną osobą, gdyż po paru sekundach czujesz przez swoją skurę, że tak jest. Ewa jest synonimem słów autentyczność, etyka oraz charyzma. Wiem, że to, co Ewa ma w sobie jest warte tony diamentów oraz pokłady złota, dlatego z dumą obserwuje, jak widzę ile kobiet u niej się szkoli. Jej osobowość, charyzma oraz marka nie jest do skopiowania i na kilometr widać, że wszystko jest w 100% prawdzie. Od Ewy warto uczyć się, jak budować markę premium, jak dzięki charyzmie budować lepsze życie oraz przełamywać blokady w biznesie oraz życiu prywatnym. Wisienką na torcie jest to, że Ewa potrafi wstawić się nawet za mrówką, jeśli widzi, że jest krzywdzona. To człowiek z bardzo silnymi zasadami moralnymi oraz biznesowymi. Uczy, jak zostać marką premium, gdyż sama to osiągnęła, ciężką i zdeterminowaną pracą!

Nauczy - jak budować markę premium, pokaże jak stać się charyzmatyczną osobą, opowie o prawdziwych wartościach w biznesie.

https://www.facebook.com/markaosobistaEwaHartman/?ref=ts&fref=ts&qsefr=1

Karolina Gabryś– mistrzyni budowania relacji z drugim człowiekiem. Jeśli wyślesz Karolinę na jakieś szkolenie, gdzie można wymieniać się kontaktami, to ona jest wstanie realnie na 100 rozmów biznesowych - 70 kontaktów uzyskać. Karolina nie wie co to techniki sprzedażowe ale swoją autentycznością buduję takie relacje z ludźmi, że są na lata. Jest właścicielką marki klub Mykobiety oraz Związek Idealny. Od niej nauczysz się, jak budować prawdziwe relacje z drugim człowiekiem i jak nawiązywać kontakty biznesowe. W jaki sposób rozwiązywać konflikty z drugim człowiekiem. Jest także autorką książki Dlaczego on mnie nie słucha? Wisienką na torcie u jest to, że jeśli wbijesz jej nóż w plecy, to za parę dni zobaczysz, że ona już wyprzedza Cię o lata świetlne i nie masz nawet jak się do niej zbliżyć. Bardzo mocny charakter schowany za wiecznym uśmiechem.

Nauczy- jak budować prawdziwe relacje w biznesie i życiu co dziennym. Podpowie, jak prowadzić biznes, żeby ten odniósł sukces. Pokaże, jak zbudować związek idealny.

https://www.facebook.com/klubMyKobieTY/?fref=ts

Jacek Tyrański – miłośnik trabantów, ciucholandów, mistrz sprzedaży oraz marketingu relacyjnego. Jacek w marketingu i sprzedaży zjadł już wszystkie żeby, a jeśli nie zjadł, to zostały mu jeszcze dwa, jeden do otwierania piwa, a drugi ma go boleć. Swój biznes rozkręcał mając do dyspozycji dwa rowery wigrusy oraz rzutnik typu bajka. Droga, jaką przeszedł nauczyła go wiele, min. To, że w biznesie mamy jedną twarz oraz że hura optymizm, nie wystarczy, żeby odnieść sukces w biznesie. Od Jacka nauczysz się marketingu, sprzedaży relacyjnej. Nauczysz się baaaardzo krytycznie patrzeć na wszelkie nowości w biznesie. To człowiek, który ma rentgen w oczach i widząc Twój produkt oraz podejście do sprzedaży potrafi zadać Ci tyle pytań, że sam dojdziesz, na jakim poziomie jest Twoja wiedza na temat sprzedaży oraz rynku, któremu chcesz go sprzedać. Spotkałem się z przypadkiem, jak Jacek jednej Kobiecie przez 2-3 tygodnie truł na temat produktu. W praktyce wyszło, że nie znała swojego produktu, nie wiedziała kim są jej potencjalni klienci oraz jak ma do nich dotrzeć. Jej biznes na papierze wyglądał tak- mam produkt i teraz chce na nim zarabiać sześciocyfrowe kwoty. Oczywiście biznes jej padł, ale Jacek takimi pytaniami bardzo dużo potrafi człowiekowi uświadomić, jeśli ten chce słuchać.

Nauczy- jak sprzedawać relacyjnie, podpowie, jakie strategie zastosować, żeby biznes przynosił zyski. Opowie o prawdziwym szczęściu, które lubi się wymykać.

Aleksander Doba – pomimo, że Olek jest podróżnikiem, to od niego możesz uczyć się, jak występować publicznie. Jest szczery, autentyczny i czujesz, że gdy przemawia na scenie, jest w 100% sobą. Olek występując nie bawi się w profesjonalny warsztat trenerski. Jest żywą legendą podróżnikiem, który wciąga do swojego świata. Robi, to z takim serduchem i zaangażowaniem, że może opaść szczęka. Byłem na jego przemówieniu i czułem, że patrze na niego, jak zahipnotyzowany. Tak mocno wciągnął mnie do swojego świata, że można go nazwać śmiało hipnotyzerem scenicznym. Po szkoleniu stwierdziłem, że nie chce się uczyć publicznie występować. Chce odkryć swoją drogę i przemawiać z taką pasją, w której treść będzie ważniejsza od sposobu podania jej.

Nauczy- motywacja, cele w życiu, odwaga i wciągnie Cię do swojego świata podróżniczego.

Radosław Balwierz – charakterny człowiek, który nie obiecuje cudów na swoich szkoleniach, nie wmawia ludziom, że zawsze i wszędzie można wszystko. To typ trenera, który przygotuje Cię na wyprawę na szczyt omawiając wszystkie zagrożenia oraz pułapki. Od Radka najlepiej uczyć się racjonalnego myślenia. Pięknie wyciąga ludzi z uzależnień szkoleniowych. Świetnie pokazuje pułapki i zagrożenia płynące z hura optymizmu. Sceptyk od iluzji, szarlatanów i manipulantów. Prywatnie człowiek Anioł z najbardziej racjonalnym podejściem, do życia.

Nauczy- sprzedawać, perswazji, manipulacji, krytycznie patrzeć na świat, opowie o ważnych zasadach w biznesie.

Grzegorz Celeban – jeśli miałbym zatrudnić zespół sprzedażowy albo Grzegorza do swojej firmy, to zdecydowanie wybrałbym Grzegorza. Chyba że zespół zostałby wyszkolony, przez Grzegorza, wtedy mógłbym się zastanowić. Grzegorz jest mistrzem twardej sprzedaży człowiekiem, który jest mocno nastawiony na efektywność oraz na tworzenie produktów, które pomagają ludziom. To Typ trenera, który potrafi złapać Handlowca za bety wsadzić w auto obwieść go po 10 najgorszych jego klientów i przywieść 12 umów. Pisze 12, bo najprawdopodobniej odwiedzając kogoś w domu zastanie jego sąsiadów i im też sprzeda. W 100% praktyk biznesowy, od którego warto uczyć się sprzedaży oraz pewności siebie.

Nauczy- jak odnosić wielkie sukcesy w sprzedaży, pokaże jak odbić się od dna, opowie swoją historię, którą spokojnie można zekranizować.

Maciej Kozubik – mniej znany trener, gdyż działa głównie na zamkniętym rynku. Uczy, jak sprzedawać, zarządzać swoim umysłem. Na swoich szkoleniach, to jego uczestnicy czują się, jak gwiazdy, a nie on sam. Lubie jego podejście w biznesie i życiu osobistym. Przekazując wiedzę pokazuj jasne i ciemne strony, danego pojęcia. Jeśli chcesz z nim iść na szczyt Maciej od razu mówi, że będzie ciężko droga wyboista i pyta wprost czy to jest, to co chcesz. Charakterny trener z zasadami. Zawsze uśmiechnięty i z ogromnym sercem do ludzi. Od Maćka nauczyłem się fajnego podejścia w biznesie, że zawsze ktoś znajdzie się, kto taniej wykona od Ciebie prace. Problem, czy ta praca da taki sam rezultat jak Twoja.

Nauczy- dobrych podstaw sprzedażowych, opowie o sukcesie z zasadami, realnie pokaże, jak ciężko osiągnąć sukces ale poda wiele technik, które ułatwią zdobywanie szczytów.

http://maciejkozubik.pl/

Adrian Kołodziej – jest mistrzem sprzedaży i myślę, że Eskimosom byłby w stanie sprzedać lód. Ale pod warunkiem, że później nauczyłby ich, jak to samo mogą zrobić z kolegami. A tak serio u Adriana każdy, gra w otwarte karty. Po szkoleniu możesz wyjść z toną notatek oraz świadomością, jak zostało Ci sprzedane szkolenie. Adrian wprost informuje, że niektóre rzeczy na jego szkoleniu są wyłącznie na bardziej zamkniętych warżkach i jeśli chcesz, to zaprasza. Nie masz pieniędzy? To wykorzystaj wiedzę, którą dostałeś na szkoleniu i zarób na VIP szkolenie i przyjdź. Jeśli nie zarabiasz, po jego szkoleniu, to nie przychodź. Uwielbiam tego typu szkolenia, gdyż lubię, gdy ktoś jest ze mną szczery i gra w otwarte karty. Wiem, że wiedza potrafi sporo kosztować, tak samo, jak jej brak. Nie spotkałem się, żeby ktoś na swoich warsztatach mówił w jaki sposób, sam wyrabia swoją markę oraz jak sprzedaje swoje szkoleniach, coachingi oraz produkty. U Adriana idziesz po sam cukier w cukrze i nie ma lania wody.

Nauczy- o marketingu i sprzedaży powie Ci wszystko co sam wie, poda najlepsze strategie marketingowe na złotej tacy. Z jego szkoleń wyniesiesz milion notatek.

Darek Puzyrkiewicz- na Darka stronkę o copywrighingu trafiłem, gdy rozwój osobisty raczkował w Polsce. Ale jego artykuły już wtedy przebijały jakością wydawane książki. Paradoksalnie z jego jednego artykułu dowiadywałeś się czasami więcej na temat sprzedaży więcej niż z niejednej książki na temat sprzedaży. Darek jest jednym z najbardziej praktycznych trenerów sprzedażowych. Jego kreatywność nie zna granic. Darek to taki człowiek, który z najprostszej techniki potrafi podwoić Ci sprzedaż. Pomimo, że uczy copywritingu, to ja bym ciągnął, go za język w sprawach strategi sprzedaży produktów. Najlepsze zdanie na temat sprzedaży, jakie usłyszałem od Darka. Jeśli potrafisz czytać dziecku z taką pasją, że wciągasz je w świat książki, to jesteś piekielnie dobrym sprzedawcą.

Nauczysz się - jak sprzedawać, pisać perswazyjne teksty, usłyszysz o najlepszych strategiach marketingowych w Polsce.

http://dynanet.pl/

Joanna Malinowska-Parzydło– po przeczytaniu jej książki zrobiłem dosłownie rewolucje na Facebooku. Wykasowałem ok. 90% swoich postów i stworzyłem markę Wojownik Pokoju. Wprowadziłem w życie zasadę autorki. Jeśli ktoś ciągle kogoś cytuje, to marnuje mój czas na szkoleniu. Przyszedłem na szkolenie dla kogoś, a nie dla znajomości jego cytatów. Topowa trenerka i kobieta z silnym charakterem oraz osobowością. Absolutny numer jeden w Polsce. Bardzo silna osobowość, która potrafi nadać marce pazura.

Nauczysz się- jak budować markę ze złota i stali, usłyszysz jak ważne są zasady w biznesie i życiu co dziennym. Dostaniesz wiedzę z najwyższej półki. Na chwile obecną najlepsza trenerka w Polsce.

Łukasz Krasoń- świetny mówca motywacyjny, człowiek czynu. Jego Historia udowadnia, że niemożliwe można czasem lekko nagiąć. Łukasza miałem przyjemność poznać na jego szkoleniu i facet zaskoczył mnie podejściem, do prowadzenia biznesu, charyzmą oraz odwagą bycia sobą. Łukasz to taki typ człowieka, który widząc, że wiatr wieje, zamiast narzekać rozkłada żagle i robi swoje.

Nauczysz się- motywacji, mówienia tak, gdy pojawiają się możliwości.

http://www.lukaszkrason.pl/

Artur Król – pogromca mitów szkoleniowych, mistrz ciętych ripost, wspaniały trener oraz człowiek. Dzięki jego postom min. Wydostałem się z kilku sekt szkoleniowych. Zrozumiałem, że w rozwoju osobistym zazwyczaj szybkie wyniki nie są możliwe. Nauczyłem się, że chodzenie na pewne szkolenia, grozi uzależnieniem oraz wypaczeniem rzeczywistości. A najlepsze jest to, że ściągał do Polski najlepszych trenerów ze świata. Sprzedając bardzo ograniczoną ilość biletów w najniższych cenach z możliwych. Tak jak u Artura maksymalnie do 50 osób mogło uczestniczyć w szkoleniu. Tak teraz 500-1000 jest standardem. Ogromny szacunek za jakość szkoleń oraz ściąganie światowych mówców. Tytan rozwoju osobistego.

Jacek Rozenek - to typ człowieka, który ma odwagę mówić o niewygodnej prawdzie. Kiedy jedni trenerzy mów go!go!go! Jacek mówi "kurwa stop" zastanówmy się, czy tak ma wyglądać nasze życie, czy jesteśmy robotami, które mają realizować wszystkie postawione sobie cele. No i tu połowa jego widzów odpadnie, bo w ich głowie, to koliduje z szybkimi zarobkami, łatwymi sukcesami oraz celami, które są na wyciągnięcie ręki. A jak jeszcze powie, że nie ma wiedzy, która pomoże podwoić zarobki w firmie w dwa tygodnie, to już na sali zostaną nieliczni. I za przemawianie, do tych nielicznych wielki szacunek Panie Jacku.

Kasia Szafranowska– uczy, jak się uczyć, żeby dużo się nie uczyć. A tak serio, to od Kasi warto dowiedzieć się, jak wykorzystywać nabytą wiedzę w praktyce. Osobiście wykorzystuje w czytaniu książek jedną strategie od Kasi. Nie masz ochoty, nie czytaj, nie pozwól swoim wyrzutom sumienia sprawić, żebyś robił, to na co nie masz uczucia. No i strategia sprawdza się doskonale. Jednego miesiąca potrafię przeczytać 5 książek i nie czuć presji w związku z tym, że mało czytam, a drugiego miesiąca przeczytać 27 książek i czuć się fantastycznie z tym. Na chwile obecną, od Kasi uczę się, jak czerpać przyjemność z nauki oraz jak czytać, żeby wiedza była używana w praktyce. Wole przeczytać jedną książkę i przerobić ja od A do Z. Niż tysiąc książek i nie potrafić skorzystać z wiedzy. Kasia uczy także, jak w błyskawicznym tempie uczyć się języków obcych. Tu testuje jej metodę, żeby obcować każdego dnia z Językiem, który chce przyswoić. Oglądam mecze z Angielskim komentatorem i po roku nie mam żadnych problemów ze zrozumieniem komentatora. Dużo fajniejsza nauka niż wkuwanie słówek.

Nauczysz się- jak szybko poznawać języki obce, dowiesz się, jak czytać 5-20 razy szybciej. Opanujesz zasady, które pomogą Ci lepiej zapamiętać. Przy niej pokochasz naukę.

http://szybkanauka.pro/

Ewelina Jasik – ta osoba zawsze kojarzy mi się z uśmiechniętym aniołem, który pełen pokory, współczucia i dobroci patrzy na drugiego człowieka. Zawsze, gdy przyjdzie mi z nią rozmawiać, czuje, że cała uwaga jest skierowana na mnie. Od Eweliny warto uczyć się wdzięczności, umiejętności budowania relacji z drugim człowiekiem oraz radzenia sobie w trudnych etapach życiowych. Wiem, że za tą wspaniałą osobowością jest piękna historia, która ukształtowała, tę trenerkę. Ewelina jest współautorką książki 3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość.

Nauczysz się- jak budować relacje biznesowe i prywatne w życiu, dowiesz się bardzo dużo o zasadach, które budują dobre relacje z partnerem.

https://www.facebook.com/EwelinaJasikBodyAndMindCoaching/?fref=ts


Komentarze
Łukasz Chrzanowski
Konsultant ds marketingu i sprzedaży